карта США

США – країна свободи та величі

 Однією з великих держав світу є Сполучені штати Америки. У кожного штату свої традиції, менталітет, народ, і культурна спадщина. Відвідавши Америку, Ви проведете свою відпустку в одній із найрозвиненіших країн світу. Відпочинок у штатах підійде навіть для найвибагливіших туристів, адже тут поєднуються мегаполіси з сучасною архітектурою та віддалені куточки з каньйонами та пустельми. Будьте готові до незабутніх вражень та емоцій!

Місця обов'язкові до відвідування

Информация о визе

Громадянам України для в’їзду до Сполучених Штатів Америки з метою туризму потрібна віза.

Запис на співбесіду – пізніше, як 1 місяць на початок туру.

Необхідні документи:

  • Закордонний паспорт, який має бути дійсним не менше 6 місяців з дати виїзду зі США 
  • Електронна візова анкета (форма DS-160).
  • Одна фотографія 5 х 5 см, щонайменше 600 х 600 пікселів.
  • Скан копія квитанції про оплату консульського збору (160 доларів США за розгляд документів на отримання візи для кожного заявника);
  • Свідоцтва про шлюб та народження дітей.
  • Довідка з місця роботи на бланку компанії з вихідним номером, з підписом керівника підприємства та головного бухгалтера, печаткою. Необхідно вказати посаду, стаж роботи у компанії, місячний оклад, надання відпустки на термін поїздки до США.
  • Документи, що підтверджують фінансову спроможність: документи про володіння нерухомістю, копію банківських карток, довідки з банків про наявність рахунків, копію техпаспорту автомобіля, установчі документи власника компанії.
  • Старий закордонний паспорт (ксерокопія), де є візи європейських країн.

Якщо за візою звертаються діти до 16 років, то обидва батьки повинні бути присутніми на співбесіді. Необхідно мати оригінал свідоцтва про народження дитини, паспорт дитини.

На замітку:

У разі, якщо діти відправляються без батьків (у супроводі третіх осіб) \ з одним з батьків необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про народження дитини та згоду на виїзд від обох \ батьків, що не їдуть, з нотаріально завіреним перекладом на англійську мову.

Молодятам. 

Після місяця з дати реєстрації шлюбу, якщо наречена змінила прізвище, український внутрішній паспорт підлягає перереєстрації. Відповідно, і закордонний паспорт на дівоче прізвище з цього моменту стає недійсним!

Всі подробиці – на сайті: https://ua.usembassy.gov/uk/visas-uk/travel-tourism-uk

Підпишіться, щоб отримувати КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ